Łebski Klub Żeglarski

Mamy nowego sponsora - Equinor

Mamy nowego sponsora - Equinor
Utworzono: 12-06-2023

W ostatnim czasie sporo się u nas dzieje, zatem kilka słów podsumowania i dobrych wieści:

W weekend informowaliśmy o kolejnym sportowym sukcesie naszego klubowicza, Adama Kelara Kelixy PL, który zdobył Puchar Prezydenta Sopotu w regatach klasy iQFOiL. W regatach reprezentowała nas także większa grupa regatowa zawodników: Julia Przytuła, Stanisław Sulkowski, Stanisław Dolecki, Jakub Beta, Tomasz Beta.

Dziś w Łebie mieliśmy okazję oficjalnie rozpocząć współpracę z naszym sponsorem, firmą Equinor. 

 Equinor, podobnie jak my wykorzystuje energię wiatru i dlatego połączyliśmy siły żeby wspierać żeglarskie talenty. Jesteśmy pierwszym polskim klubem, który dołącza do programu Heroes of Tomorrow. To wielki sukces dla Łebski Klub Żeglarski i wierzymy, że początek naszej długofalowej współpracy, dzięki której zarazimy pasją do żeglarstwa jeszcze więcej młodych osób. Dziękujemy za zaufanie i dzisiejsze spotkanie, Equinor, Ambasada Norwegii w Polsce, Łeba Miasto, Kazimierz Kleina, Radio Gdańsk S.A., Polskie Radio Koszalin, Centrum Informacji Turystycznej w Łebie.

Trzymajcie za nas kciuki, przed nami bardzo intensywny sezon! Liczymy na Wasze wsparcie i dziękujemy wszystkim, dzięki którym jesteśmy w tym miejscu.

Equinor, Łeba Miasto, Port Jachtowy Przystań Łeba, Hydrosfera, Kelixy PL, beKite

Mamy nowego sponsora - Equinor
Mamy nowego sponsora - Equinor
Mamy nowego sponsora - Equinor

Przejdź do góry strony